Over dlb notaris

Als notariskantoor staan wij dichtbij onze cliënten en streven ernaar hen niet onnodig te belasten met vaktermen en juridische taal. De cliënt moet immers zelf begrijpen waarvoor men een handtekening zet.

Wij hebben veel kennis over onderwerpen die zowel de ondernemer als de particulier aangaan en waar men vroeg of laat mee geconfronteerd wordt, maar zich soms (te) laat in verdiept of over laat voorlichten.

Onze notaris verleent de dienstverlening in een modern pand op een professionele wijze. Een kwaliteitshandboek op het niveau van ISO is daarbij onontbeerlijk.

Ieder dossier moet checklijsten hebben om de kans op fouten zo minimaal mogelijk te houden. Ontwerpen, afrekeningen en overige van toepassing zijnde stukken dienen ruim op tijd aan de cliënt ter inzage te worden verzonden.

Klantgerichtheid, kwaliteit, snelle afhandeling, voorlichting, objectiviteit en vertrouwen zijn de elementen waar de cliënt op mag rekenen.

Waarom
dlb notaris, onze visie en overtuiging

In een maatschappij maakt men vele afspraken. Sommige zijn niet zo belangrijk, andere zijn zeer belangrijk en hebben een groot effect op de eigen wereld. Veel vaker dan in het verleden moet en kan men de notaris inschakelen.
 
In de privésfeer kunnen de effecten van samenwonen, trouwen, voogdij en testamenten grote gevolgen hebben. Ook de aankoop van een woning en de hypotheek zijn belangrijke zaken. In de zakelijke sfeer kunnen samenwerkingsverbanden in de vorm van bijvoorbeeld een vennootschap onder firma, een maatschap en een besloten vennootschap indringende gevolgen hebben.

Onze notaris kan al deze zaken in een prettige samenwerking met de klant en diens adviseur goed geregeld worden. De notaris heeft de benodigde kennis over onderwerpen die zowel de ondernemer als de particulier aangaan en waar men vroeg of laat mee geconfronteerd wordt, maar waar men zich soms (te) laat in verdiept of over laat voorlichten.

Klantgerichtheid, kwaliteit, snelle afhandeling, voorlichting, objectiviteit en vertrouwen zijn de elementen waar de cliënt op mag rekenen.
 
Een goede regeling biedt de klant zekerheid, maar vooral een goede nachtrust.
Daarom is ons motto: welterusten.

dlb notaris medewerkers

Notaris
Mr. K.S. Haanstra
k.haanstra@dlbnotarissen.nl

Kandidaat-notaris
Mr. Patricia van de Sande-Harrison
p.vandesande@dlbnotarissen.nl

 
Onroerend goed
Dia Janssen-den Hollander, notarisklerk
d.janssen@dlbnotarissen.nl

Jeannette Roovers-Kramer, notarisklerk
j.roovers@dlbnotarissen.nl

Sabine Schreurs, administratief medewerkster
s.schreurs@dlbnotarissen.nl

Meryam Bouzalmat, administratief medewerkster

m.bouzalmat@dlbnotarissen.nl

Ondernemingsrecht
Berber Vercauteren, notarisklerk
b.vercauteren@dlbnotarissen.nl
  
Personen/familierecht
Lisette Bouwman-de Kok, notarieel medewerkster
l.bouwman@dlbnotarissen.nl

Lorraine Borst, administratief medewerkster
l.borst@dlbnotarissen.nl

Liset van Dongen-Franken, receptioniste
secretariaat@dlbnotarissen.nl